Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu
Godło Polski

III Mikołajkowe Zawody Pływackie

III Mikołajkowe Zawody Pływackie odbyły się 4 grudnia na Pływalni Miejskiej w Piszu, w samych zawodach wzięło udział aż 160 uczestników. Celem imprezy oprócz uświetnienia „Mikołajek” było upowszechnienie wśród dzieci umiejętności pływania i bezpiecznego zachowania się w wodzie oraz popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej. 

Serdeczne podziękowania dla Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, sponsorów (p. Milewscy, Kaufland, Credit Agricole, p. Klimek, W-M Bank Spółdzielczy oddział Pisz, Nadleśnictwo Pisz, p. K. Grek, Starostwo Powiatowe), którzy pomagali przy organizacji III Mikołajkowych Zawodów Pływackich. Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników, którzy dołożyli cegiełkę do rehabilitacji Olimpii Głowackiej i Mateusza Bugnackiego.

Najmłodszy i najmłodsza zawodniczka: Marietta Żbikowska i Sebastian Zuzga

Koniki Morskie (4-6 lat)
Dziewczynki:
1. Bianka Obrycka - 0:12"74
2. Alicja Skrodzka - 0:17"20
3. Lena Czapska- 0:17"71
Chłopcy:
1. Krzysztof Czaporowski 0:14"71
2. Bartosz Bałdyga 0:19"92
3. Hubert Szczęsny 0:25"06

Krewetki (lat 7)- 12,5 m
Dziewczynki:
1. Karina Wojsiat 0:11"23
2. Pola Palmi - Kukiełko 0:11"72
3. Maria Pomichowska 0:12"69
Chłopcy:
1. Szymon Kamiński 0:14"06
1.Szymon Gryczan 0:14"06
2. Gabriel Nyczka 0:15"28
3. Filp Czapski 0:17"96

Pająki Morskie lat 8 - 12,5 m
Dziewczynki:
1. Julia Gajda 0:09"83'
2. Wiktoria Wejchman 0:11"43
3. Aleksandra Skrodzka 0:12"64
Chłopcy:
1. Maciejczyk Aleksander 0:09'64
2. Dominik Samul 0:10"99
3. Bartłomiej Olachno 0:11"64

Szczupaki lat 9 ( 2x12,5 m)
Dziewczynki:
1. Julia Gacman 0:21"27
2. Amelia Piotrowska 0:22"65
3. Lena Nowak 0:23"31
Chłopcy:
1. Artur Malinowski 0:18"58
2. Artur Bałdyga 0:22"04
3. Kacper Kakowski 0:22"40

Kałamarnice lat 10 - 25 m
Dziewczynki:
1. Julia Mielewczyk 0:20"30
2. Paulina Zaranko 0:22"01
3. Anna Glinko 0:25"02
Chłopcy:
1. Filip Kamiński 0:20:05
2. Tomasz Mazurek 0:22"92
3. Metelski Krzysztof 0:23"65

Kraby lat 11 - 25 m
Dziewczynki:
1. Zuzanna Zachłowska 0:17"62
2. Aleksandra Trzcińska 0:28"49
3. Marianna Przywódek 0:36"41
Chłopcy:
1. Maciej Gleba 0:16"94
2. Igor Łępicki 0:20"18
3. Miłosz Podbielski 0:20"27

Płaszczki 25m
Dziewczynki:
1. Amelia Glinko 0:17"49
2. Julia Kurzątkowska 0:20'00
3. Gabriela Przygoda 0:21"70
Chłopcy:
1. Wiktor Szumborski 0:16"08
2. Eryk Trzpiot 0:25"71

Rekiny 25m
Dziewczynki:
1. Urszula Urbanowicz 0:18"44
2. Paulina Podgórska 0:20"49
3. Patrycja Kijewska 0:20"60
Chłopcy:
1. Klaudiusz Gleba 0:14"57
2. Michał Zaranko 0:14"93
3. Michalis Podgórski 0:17"63

Opublikowane przez:

Odsłon: 64