Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu
Godło Polski

Podsumowanie I kolejki oraz zapowiedź drugiej.

Za nami pierwsza kolejka XVII Edycji Piskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Podczas trzech emocjonujących spotkań zobaczyliśmy aż 30 bramek. W pierwszym spotkaniu zmierzyły się zespoły FC Jeże – ZSZ Pisz. Przez cały mecz przeważała drużyna z Jeży jednak pod koniec spotkania ZSZ zdołało zdobyć 2 bramki i mecz zakończył się wynikiem 7:2. Mateusz Kowlaczyk z drużyny FC Jeże zdobył aż 4 bramki.

W drugim spotkaniu zmierzyły się drużyny Orlik Team i BELPAX Junior. Po zaciętym meczu wygrała druga z tych drużyn w stosunku bramek 4-3. Wyróżniającymi zawodnikami w zwycięskim zespole byli Mateusz Sokołowski oraz Hubert Serowik - strzelcy czterech bramek.

W meczu Progres 56 – KKS Mazur 03 zobaczyliśmy najwięcej bo aż 14 bramek. W pierwszej z drużyn padł podwójny Hat-trick w wykonaniu Pawła Witkowskiego oraz Błażeja Gutowskiego. To najbardziej emocjonalne spotkanie zakończyło się wynikiem 10:4 dla Progres 56.

Zapraszamy na drugą kolejkę „halówki” która odbędzie się już w najbliższą sobotę 17 grudnia 2016r. W załączniku protokół z rozgrywek.

 

ZałącznikRozmiar
PDF icon protokol1_kolejka_10_grudnia.pdf32.07 KB

Opublikowane przez: Jakub Michałowski

Odsłon: 13