Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu
Godło Polski

Podsumowanie IX kolejki

18 lutego odbyła się przedostatnia kolejka Piskiej Ligi Halowej,
 
Progres 56 7:2 Orlik Team

Wynik i przebieg meczu taki sam jak w pierwszym spotkaniu tych drużyn. Pierwsza połowa wyrównana, dobra gra w obronie Orlik Team skutkowała remisowym wynikiem. W drugiej części Progres 56 zaprezentował bardzo dobrą i skuteczną grę. Kolejny raz do siatki trafił Witkowski Paweł, który jest liderem strzelców ligi.
 

BELPAX Junior 4:4 FC Jeże

Zdecydowanie najlepszy mecz kolejki. Młodzi zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony. Przeważali w tym spotkaniu. FC Jeże, obecny lider musiał nadrabiać dwubramkową przewagę BELPAXU. Piękną bramką popisał się Hubert Serowik, który po indywidualnej akcji strzelił gola drużynie z Jeży. Do ostatniej minuty oba zespoły stwarzały sobie szanse do wyjścia na prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się remisem.

 

KKS Mazur 03 5:1 ZSZ

Na początku spotkania wydawało się, że ZSZ sięgnie po swoje pierwsze trzy punkty. Przez pierwsze 10 minut prezentowali dobrą grę, której skutkiem było objęcie prowadzenia. Do remisu doprowadził Krzysztof Górski. Dalszy ciąg meczu wyrównany, sytuacje bramkowe stwarzały obie drużyny. Skuteczniejszym zespołem był KKS Mazur 03, który wygrał ten pojedynek.

           Po kolejnych 3 meczach, dwie pierwsze drużyny dzieli różnica jednego punktu. Mistrza poznamy w następnej kolejce. Rywalizacja o trzecie miejsce halówki pomiędzy BELPAX Junior oraz KKS Mazur 03 wygląda podobnie. Drużyny te dzieli jeden punkt. Najskuteczniejszym zawodnikiem jest Witkowski Paweł z drużyny Progres 56, do tej pory strzelił 15 bramek. Na miano najlepszego strzelca rozgrywek mają szansę: Blok Marcin(Orlik Team) i Owczarczyk Paweł(FC Jeże), którzy maja po 11 bramek. Wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce XVII Piskiej Lidze Halowej Piłki Nożnej. Zapraszamy

25.02.2017

16:00 Progres 56 vs BELPAX Junior

16:40 FC Jeże vs KKS Mazur 03

17:20 ZSZ Pisz vs Orlik Team

18:00 zakończenie ligi

Opublikowane przez: Daniel Chmielewski

Odsłon: 52