Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu
Godło Polski

Piłkarze spod Kolna najlepsi na hali w Piszu.

Ponad 70 zawodników, 9 drużyn, 44 bramki. W niedzielę 11.11.2018 r w Sali sportowej SP nr 4 w Piszu odbył się turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji 100 – lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Nagrodą za zwycięstwo był Puchar Burmistrza Pisza.

 Spora frekwencja drużyn pozwoliła zawodnikom na rozegranie ciekawego turnieju i sprawdzeniu formy przed sezonem rozgrywek halowych. System organizowanego przez MGOSiR w Piszu był prosty, w wyniku losowania wyłoniono 3 grupy, w których każdy grał, z każdym. Zdobywca największej ilości punktów przechodził do fazy finałowej.

 Po rozegraniu 9 spotkań do walki o główne trofeum z kompletem dwóch zwycięstw stanęli: Na Bombie Team, LZS Team i Liski. Wyniki jakie padły w grach finału: Na Bombie Team – LZS Team 0:0; LZS Team – Liski 2:0 i Liski – Na Bombie Team 2:2. Zapewniły pewne zwycięstwo LZS Team.

 Jak się okazało drużyna skupiająca zawodników z okolic Kolna zawojowała piski turniej, gdyż oprócz zwycięstwa, zdobycia największej ilości bramek 14 przy stracie 1 gola wywalczyła również statuetki dla najlepszego bramkarza – Przemysław Połomski i najlepszego strzelca Radek Piwowarski (6 bramek).

 Puchary dla zwycięzców wręczał Wojciech Waszkiewicz, dyrektor MGOSiR Pisz , który jednocześnie zaprosił zawodników do rywalizacji w kolejnej edycji rozgrywek piskiej ligi piłki halowej, której start w tym roku zaplanowano na grudzień.

 W Turnieju 11.11.2018 r zagrali:
LZS Team – Tomasz Podchul (kapitan)
Na Bombie Team – Krzysztof Antosiewicz
Liski – Hubert Kosakowski
Serie A – Krystian Chudzik
Kaliber 122 – Damian Wysocki
Szamani – Kamil Poreda
Państwowa Straż Pożarna – Leszek Janczewski
Mazurscy Powstańcy – Adam Obrycki
Szpachlarze – Dawid Obrycki

Opublikowane przez:

Odsłon: 55