Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu
Godło Polski

Puchar Burmistrza pojechał do Szczytna

Dwa boiska, cztery zespoły i osiem rozegranych spotkań. Wczoraj (14 kwietnia) w sali sportowej SP nr 4 odbył się II Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Pisza.

Do rywalizacji stanęły trzy drużyny z Pisza i goście ze Szczytna, którzy jak się okazało korzystając z zaproszenia sięgnęli po główne trofeum turnieju. Zwycięstwo Paliatywni Szczytno zapewnili sobie po łatwej wygranej w finale 2:0 (25:18, 25:12) z Polej Pisz.

Zanim jednak wyłoniono pary finałów rozegrano 6 spotkań, każdy, z każdym. W tej fazie najbardziej zaciętym pojedynkiem był mecz Straży Pożarnej Pisz z Amaerna Team, który jako jedyny zakończył się tie-breakiem 25:22, 15:25, 13:15.

Mecze w fazie każdy, z każdym miały jednak jednego faworyta, drużynę "Polej Pisz", która pewnie 2:0 wygrała wszystkie pojedynki. Finał ze Szczytnem pokazał, że skupionym trzeba być do samego końca. Słabość liderów wykorzystali goście i Puchar Burmistrza pojechał do Szczytna. W meczu o III miejsce, ponownie lepsi od Straży okazali się zawodnicy Amarena Team pokonując rywali 25:23, 25:16.

Na zakończenie najlepsze drużyny otrzymały puchary i medale, które siatkarzom wręczał Wojciech Waszkiewicz, dyrektor M-GOSiR Pisz, organizator turnieju.

Opublikowane przez:

Odsłon: 19