„Przypłyń i zacumuj w centrum miasta! Piski Port czeka na żeglarzy i motorowodniaków w sezonie 2020”.

Jeżeli kochasz Mazury i aktywny wypoczynek nad wodą, to koniecznie obierz kurs na Pisz! Przypłyń do naszego portu i zacumuj na chwilę lub zakotwicz na dużej w ścisłym centrum miasta. Do dyspozycji mamy 36 miejsc z dostępem do prądu i wody. Tu naładujesz akumulatory, pobierzesz wodę, pozbędziesz się balastu, uzupełnisz zapasy. Z portu masz dosłownie  „rzut kotwicą” do stacji paliw, wielu restauracji, kawiarni i sklepów. Nasze miasto, to również świetna baza noclegowa. Pensjonaty i hotele czekają na Ciebie!

Pisz, to urokliwe miasto nad rzeką Pisą położone na skraju Puszczy Piskiej z ciekawą historią i zabytkami. Tu nie będziesz się nudził, a jeśli tylko zechcesz, to wygodnie odpoczniesz. Dla aktywnych mamy ścieżki rowerowe, świetnie wyposażoną plażę nad jeziorem Roś i wiele innych atrakcji.

Z portu możesz obrać kurs na jezioro Roś i dalej przez Kanał Jegliński wypłynąć na szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Jeżeli jesteś kajakarzem, to płynąc z nurtem Pisy zachwycisz się  urokami Puszczy Piskiej.

Serdecznie Zapraszamy!

W sprawie skorzystania z Portu prosimy o kontakt z: Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu, ul. Mickiewicza 2, tel. 87 423-28-23; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.