Przejdź do treści

Aktualności

57 bramek z okazji Święta Niepodległości

10 drużyn, 24 mecze i 57 bramek – Wczoraj (sobota) w SP nr 4 w Piszu odbył się Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pisza z okazji Święta Niepodległości.

W szranki i zwycięstwo stanęły drużyny: Orlik Team, Paged Sklejka Pisz, Eagle Troop (Anglia), Drygały, Na Bombie team i Transylvania Gepards (Rumunia), Bian – Tiko, Mazur Junior Młodszy, Czerniafka, Iron Boars (Chorwacja).

W rozgrywkach grupowych rozegrano 20 spotkań, ostatecznie w walce o finały spotkały się zespoły: Drygały – Rumunia 0:2 i Chorwacja – Na Bombie Team 0:4.

W meczu o trzecie miejsce zagrali: Drygały – Chorwacja 3:0

Z kolei w emocjonującym finale drużyna Na Bombie Team 2:1 pokonała reprezentantów Rumunii.

Królem strzelców został Cristurean Marian – 6 bramek (Rumunia), Najlepszym bramkarzem wybrano Jakuba Obuchowskiego – Na Bombie Team

Na zakończenie najlepszym drużynom i zawodnikom puchary, statuetki i medale wręczyli Szymon Milewski – dyrektor M-GOSiR Pisz i Krzysztof Banach KS Mazur Pisz.

Organizatorzy Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu, KS Mazur Pisz, Gmina Pisz dziękują: zawodnikom, kibicom, sędziom, obsłudze SP 4 oraz strażakom OSP Pogobie Średnie za uczestnictwo i pomoc w przeprowadzeniu turnieju.