Przejdź do treści

Aktualności

Huragan Pisz najlepszy wśród „Żaków”

Cztery zwycięstwa i jeden remis zapewniły piłkarzom „Huraganu” Pisz 13 pkt., a tym samym zwycięstwo w Turnieju „Żaków” o Puchar Prezesa KS Mazur Pisz.

W drugiej odsłonie I KS Mazur – MGOSiR Cup – Zima 2020 r, która w sobotę 22 lutego rozegrała się w hali sportowej SP nr 4 w Piszu do rywalizacji stanęli młodzi piłkarze w wieku 8 – 9 lat. Oprócz piskich drużyn: KS Mazur Pisz I i II oraz Huraganu Pisz o medale i puchary walczyły drużyny AP Olimpic Łyse, MKS Ruciane – Nida i Żagiel Piecki.

Z rywalizacji systemem każdy, z każdym najlepiej wyszli zawodnicy AP „Huragan” Pisz, którzy z czterema wygranymi i jednym remisem na koncie, pewnie sięgnęli po zwycięstwo. Na drugim miejscu z dorobkiem 12 pkt. uplasował się MKS Ruciane – Nida. Puchar za trzecie miejsce przypadł w udziale AP „Olimpic” Łyse 10 pkt.

Najlepszym strzelcem turnieju został Tomasz Ropiak – MKS Ruciane – Nida, najlepszym bramkarzem wybrano Alana Alturowicz z „Huraganu” Pisz. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali specjalne statuetki, a wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe medale.

Organizatorzy KS Mazur Pisz i MGOSiR Pisz, dziękują sponsorom za wsparcie rozgrywek, podziękowania należą się rodzicom za przygotowanie kateringu oraz sędziemu i strażakom OSP Wiartel za zabezpieczenie pomocy przedmedycznej.

Kolejną III odsłoną I KS Mazur – MGOSiR Cup – Zima 2020 r. będzie Turniej Juniorów Młodszych, o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Piszu. Do gorącego dopingu zapraszamy w sobotę 7 marca. Hala sportowa SP nr 4, początek godz. 10.

Fot. Łukasz Szymański, Jacek Świątkowski